درباره ما


سیستم تبلیغاتی پاپ آپ طلا با هدف ارائه خدمات با کیفیت در زمینه پاپ آپ و ایجاد درامد برای صاحبان وب سایتها کار خود را شروع کرده است. این سیستم در نظر دارد تا بستری مناسب و حرفه ای برای مدیران و دارندگان وب سایتها فراهم کند تا بتوانند از بازدیدکنندگان خود به درآمد برسند.


پنجره های باز شو ( pop up ) در سیستم پاپ آپ طلا تنها در صورتی در سایتهای نمایش دهنده باز میشوند که بر روی بخشی از سایت کلیک شود. علاوه بر این تنها یک پنجره در هر صفحه باز میگردد. همین امر سبب میشود تا کاربران سایتها ابراز ناراحتی نکرده و از میزان بازدیدکنندگان این سایتها کاسته نشود.


در این سیستم مدیران وب سایت می توانند با دادن ورودی پاپ آپ کسب درآمد کنند و همچنین کاربران می توانند با سپردن تبلیغات خود به این سامانه وبگاه مورد نظر خود را با استفاده از پاپ آپ ، معرفی نموده و بازدیدکنندگان و درآمد خود را افزایش دهند

در صورتی که نیاز دارید تا سایت شما به سرعت بین کاربران اینترنت معرفی شود کافیست از منوی بالا ثبت نام کنید و برای ثبت سفارش تبلیغ جدید اقدام کنید.

همچنین اگر قصد کسب درآمد برای سایت پر بازدید خود دارید، میتوانید ثبت نام کرده و سایت خود را در سیستم ثبت نمایید.

در این سیستم همه چیز برای نمایش دهنده و تبلیغ دهنده منصفانه محاسبه میشود و از طرفین بازخوردهای متفاوتی دریافت میشود تا کیفیت سیستم بهتر و بهتر شود.