افزایش رتبه الکسا


الکسا یکی از قدیمی ترین سایتهای رتبه بندی وب سایتهای اینترنتی می باشد که تقریبا کلیه وب مستران با آن اشنایی کافی دارند.  رتبه الکسا بر اساس میزان بازدید از صفحات سایت و چندین معیار دیگر محاسبه میگردد. برای افزایش و یا بهبود رتبه الکسا و بهبود آن راههای مختلفی وجود دارد. خرید پاپ آپ برای افزایش میزان بازدید کننده و بهبود رتبه الکسای سایت یکی از مرسومترین روشها است.

با توجه به اینکه رتبه الکسا به سرعت تغییر نمیکند و بر اساس میانگین سه ماه گذشته رتبه الکسای جهان مشخص میشود، معمولا بین یک تا دو هفته زمان نیاز است تا رتبه بندیها به سمت یک محدوده مشخص حرکت کنند. به همین دلیل بهتر است افزایش رتبه الکسای سایت با خرید مقدار ثابت و روزانه ای پاپ آپ انجام شود. به عنوان نمونه اگر یک تعداد خاص تبلیغات پاپ آپ خریداری شود و به مدت 4 ماه هر روز همان تعداد پاپ آپ برای سایت هدف باز شود، رتبه الکسا در چند هفته ابتدایی با سرعت بسیار زیاد بهبود یافته و بعد آرام آرام سرعت آن کم شده و تقریبا بعد از یک دوره سه ماهه از شروع رتبه در میزان هدف ثابت میشود.

دقت کنید که اگر رتبه الکسای سایت ظرف یک روز تغییر میکرد ما سایتهایی داشتیم که یک روز رتبه الکسای آنها نصف روز قبل و فردای ان روز دو برابر روز قبل میشد. پس این سیاست میانگین رتبه که بر اساس مشاهدات دقیق بسیاری سایتها کسب شده، کاربردی برای جلوگیری از نوسانات شدید رتبه بندی دارد.

برای بهبود و کاهش رتبه الکسای خود کافیست همین حالا از منوی بالا ثبت نام نمایید و تبلیغ خود را ثبت کنید تا با استفاده از بازدید کننده های ایرانی و واقعی الکسای شما را بهبود بخشیم و مشتریان شما را افزایش دهیم.

اگر هم صاحب یک وب سایت فارسی زبان هستید و کاربران متعددی به سایت شما مراجعه میکنند، میتوانید به ازای هر یک از انها درآمدی کسب نمایید.