کسب درآمد سایت


همچنان که استفاده از اینترنت به سرعت فراگیر میشود، راههای زیادی برای کسب درآمد اینترنتی نیز به وجود آمده است.از جمله این روشها میتوان موارد زیر را نام برد:

یکی از به صرفه ترین و مناسب ترین راههای کسب درآمد سایت از طریق تبلیغات پاپ آپ طلا باشد. این روش جزء روشهای کسب درآمد از طریق نمایش تبلیغات و بنرهای تبلیغاتی است. البته این نکته را در نظر داشته باشید که مزیت نمایش پاپ آپ در یک وب سایت نمایش دهنده تبلیغ این است که حجم و ترافیک سرور سایت نمایش دهنده به دلیل عدم نمایش بنرهای تبلیغاتی مصرف نخواهد شد. از طرف دیگر کندی باز شدن سایت توسط کاربران محسوس نیست. چرا که فایلی که قرار است تبلیغات را در پنجره دیگری به نمایش بگذارد، در سرور سایت نمایش دهنده نیست، بلکه توسط سایت ارائه دهنده خدمات تبلیغات برای کاربر ارسال میگردد. حتی این کدبسیار کوچک و کم حجم است به طوری که حتی از پهنای باند اینترنت بازدید کننده نیز حجم زیادی مصرف نخواهد شد.

علاوه بر این از مزایای این روش تبلیغاتی آسان و به صرفه میتوان به کسب درآمد بسیار بالا نسبت به روشهای دیگر تبلیغات  اشاره کرد. سایت پاپ آپ طلا ارائه دهنده خدمات پاپ آپ با تعرفه های منصفانه خود انتخابی مناسب برای صاحبان سایتها می باشد.

برای شروع به کسب درامد کافیست از منوی بالا در سایت پاپ آپ طلا ثبت نام کنید و سایتهای پرترافیک خود را ثبت نمایید. درآمد شما از زمان تایید سایتها شروع خواهد شد.